KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12815240
nr 1281 5240
Heiner Peter Norberg
(f. 1939), Sverige
Akvarell, "De lycksaligas ö". Signerad, 42x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 19:26:31
10/10 09:38:32
100 kr
14/10 19:21:31
Heiner Peter Norberg
Läs mer om Heiner Peter Norberg